ROCKSHOX Fork Lyrik Ultimate D2 29″
13919,00 kr
Out of stock
Additional information
| Weight | 3478 kg |
|---|---|
| Steerer | 1,5" Tapered |
| Package | '1/1 |
| Travel | 160 mm |
| Size | 29" |
| Damper | Charger 3.1 RC2 W/ButterCups |
| Spring | DebonAir+ W/ButterCups |
| Color | Electric Red – Gloss |
| Remote | No remote (crown adjust) |
| Brand | ROCKSHOX |
| Boost | Yes |






