SRAM Crankset Rival AXS Wide DUB Wide
2029,00 kr
1 in stock
Description
Wide chainline to fit the biggest gravel tires, compatible with 135 mm, 142 mm and Boost rear spaci
Additional information
| Weight | 1186 kg |
|---|---|
| Package | '1/1 |
| Speed | 12 speed |
| Gearing | 43/30T |
| Chainline | 47,5 mm |
| Bcd | 94 mm |
| Color | Black |
| Axle | DUB Wide |
| Graphics | Grey graphics |
| Boost | No |
| Brand | SRAM |






