QUARQ Power meter DZero Quarq DUB
10689,00 kr
1 in stock
Additional information
| Weight | 1192 kg |
|---|---|
| Package | '1/1 |
| Speed | 11 speed |
| Bcd | 110 mm |
| Gearing | 52/36T |
| Color | Black |
| Axle | DUB |
| Graphics | Grey graphics |
| Boost | No |
| Brand | QUARQ |
10689,00 kr
1 in stock
| Weight | 1192 kg |
|---|---|
| Package | '1/1 |
| Speed | 11 speed |
| Bcd | 110 mm |
| Gearing | 52/36T |
| Color | Black |
| Axle | DUB |
| Graphics | Grey graphics |
| Boost | No |
| Brand | QUARQ |