
ROCKSHOX Fork SID SL Select Charger RL
8119,00 kr
Out of stock
Additional information
| Weight | 2850 kg |
|---|---|
| Package | '1/1 |
| Travel | 100 mm |
| Size | 29" |
| Color | Black |
| Damper | Charger RL |
| Spring | DebonAir |
| Includes | Fender (mudguard), Star nut, Maxle Stealth & TwistLoc |
| Brand | ROCKSHOX |
| Steerer | Tapered (1-1/8" – 1,5") |
| Remote | TwistLoc remote |
| Boost | Yes |





