ROCKSHOX Fork Pike Ultimate Charger 2.1
11289,00 kr
Out of stock
Additional information
| Weight | 3160 kg |
|---|---|
| Package | '1/1 |
| Travel | 140 mm |
| Size | 29" |
| Damper | Charger 2.1 RC2 |
| Spring | DebonAir |
| Includes | Fender (mudguard), 2 Btm Tokens, Star nut & Maxle Stealth |
| Remote | No remote (crown adjust) |
| Brand | ROCKSHOX |
| Color | Silver |
| Steerer | Tapered (1-1/8" – 1,5") |
| Boost | Yes |






