ROCKSHOX Fork RUDY Ultimate XPLR Race
10999,00 kr
Out of stock
Additional information
| Weight | 2268 kg |
|---|---|
| Package | '1/1 |
| Travel | 30 mm |
| Size | 700c |
| Damper | Charger Race Day |
| Color | Gloss black |
| Boost | No |
| Remote | No remote (crown adjust) |
| Brand | ROCKSHOX |
| Spring | Solo air |
| Steerer | Tapered (1-1/8" – 1,5") |
| Includes | ZipTie Fender, Star nut & Maxle Stealth |








