ROCKSHOX Fork SID Ultimate Race Day –
14339,00 kr
1 in stock
Additional information
| Weight | 2910 kg |
|---|---|
| Remote | (Sold separately) |
| Package | '1/1 |
| Travel | 120 mm |
| Size | 29" |
| Damper | Charger Race Day |
| Spring | DebonAir |
| Color | Gloss black |
| Includes | Maxle Stealth |
| Brand | ROCKSHOX |
| Steerer | Tapered (1-1/8" – 1,5") |
| Boost | Yes |








