ROCKSHOX Fork ZEB SELECT-B1 27,5″ 1,5″
12539,00 kr
Out of stock
Additional information
| Steerer | 1,5" Tapered |
|---|---|
| Package | '1/1 |
| Travel | 180 mm |
| Size | 27,5" |
| Damper | Delta RC |
| Color | Gloss black |
| Spring | Linear XL |
| Remote | No remote (crown adjust) |
| Brand | ROCKSHOX |
| Boost | Yes |








