TRUVATIV Riser bar Hussefelt Comp 700
409,00 kr
17 in stock
SKU: 00 6615 141 000
Categories: Cockpit, Handlebars, PARTS
Additional information
| Weight | 408 kg |
|---|---|
| Package | '1/1 |
| Rise | 20 mm |
| Diameter | 31,8 mm |
| Size | 700 mm |
| Material | Aluminium |
| Color | Blast black |
| Brand | TRUVATIV |
| Graphics | White graphics |
Related products
-
- Bar tapes, Cockpit, Handlebar Tape, PARTS
ZIPP Service Course
- 319,00 kr – 739,00 krPrice range: 319,00 kr through 739,00 kr
- Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page




