ZIPP Aero bar Vuka Alumina base bar 400
1039,00 kr
Out of stock
SKU: 00 6618 168 000
Categories: Cockpit, Handlebars, PARTS
Additional information
| Weight | 282 kg |
|---|---|
| Package | '1/1 |
| Size | 400 mm |
| Material | Aluminium |
| Color | Bead blast black |
| Diameter | Clamp 31,8/Extension 22,2 mm |
| Graphics | Laser etched logo |
| Brand | ZIPP |
Related products
-
- Cassettes, Drivetrain, PARTS
SRAM PG-950
- 479,00 kr
- Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
-
- Other Bits & Pieces, PARTS, Spare parts
SRAM Conversion cap
- 249,00 kr – 309,00 krPrice range: 249,00 kr through 309,00 kr
- Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page







