ZIPP Extension Vuka Alumina Evo 110 360
839,00 kr
Out of stock
SKU: 00 6618 171 001
Categories: Cockpit, Handlebars, PARTS
Additional information
| Weight | 342 kg |
|---|---|
| Package | '1/1 |
| Rise | 110 mm |
| Diameter | 22,2 mm |
| Size | 360 mm |
| Material | Aluminium |
| Color | Black |
| Graphics | Laser etched logo |
| Brand | ZIPP |
Related products
-
- PARTS, Wheel, Wheels
ZIPP 303 Firecrest
- 15889,00 kr – 18549,00 krPrice range: 15889,00 kr through 18549,00 kr
- Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
-
- PARTS, Shifters, Shifting Components
SRAM MRX Comp
- 109,00 kr – 139,00 krPrice range: 109,00 kr through 139,00 kr
- Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page





