ZIPP Aero bar Vuka Bull 380 mm Matt
3219,00 kr
Out of stock
SKU: 00 6618 173 000
Categories: Cockpit, Handlebars, PARTS
Description
The perfect starting point for triathletes and time trial specialists building a high-tech aero coc
Additional information
| Weight | 758 kg |
|---|---|
| Package | '1/1 |
| Diameter | 31,8 mm |
| Size | 380 mm |
| Material | Carbon |
| Graphics | Gloss black logos |
| Color | Matt black |
| Brand | ZIPP |
Related products
-
- Cassettes, Drivetrain, PARTS
SRAM PG-950
- 479,00 kr
- Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
-
- PARTS, Shifters, Shifting Components
SRAM MRX Comp
- 109,00 kr – 139,00 krPrice range: 109,00 kr through 139,00 kr
- Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page







