ZIPP Extension Vuka Race 380 mm Carbon
2339,00 kr
Out of stock
SKU: 00 6618 177 000
Categories: Cockpit, Handlebars, PARTS
Additional information
| Weight | 308 kg |
|---|---|
| Package | '1/1 |
| Diameter | 22,2 mm |
| Size | 380 mm |
| Rise | 52 mm |
| Material | Carbon |
| Color | Carbon |
| Brand | ZIPP |
Related products
-
- PARTS, Quick Releases & Thru Axles
ZIPP Road
- 679,00 kr – 1219,00 krPrice range: 679,00 kr through 1219,00 kr
- Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
-
- Cockpit, Handlebar Tape, PARTS
ZIPP Service Course CX
- 369,00 kr
- Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page






