SKS Mudguard Shockboard Front 26″ Black
259,00 kr
Out of stock
Description
MTB
Additional information
| Weight | 198 kg |
|---|---|
| Package | '1/10 |
| Width | 2,5" |
| Lenght | 600 mm |
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Brand | SKS |
| Mounting | With quick release and cone adapter |






