SKS Mudguard Mud-X Front 26″ – 29″ Black
139,00 kr
9 in stock
Description
MTB
Additional information
| Weight | 102 kg |
|---|---|
| Package | '1/10 |
| Width | 2,5" |
| Lenght | 310 mm |
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Mounting | Rubber fastenin g for downtube mounting |
| Brand | SKS |





