SCHWALBE RIGHTRUN Non folding tire 26″
389,00 kr
Out of stock
Additional information
| Weight | 310 kg |
|---|---|
| Etrto | (23-559) |
| Package | '1/25 |
| Diameter | 26" |
| Tpi | 50 TPI |
| Width | 7/8" |
| Color | Black/Grey/Black |
| Tread | HS387 |
| Protection | K-Guard |
| Compound | NMC |
| Brand | SCHWALBE |
| Sidewall | Skin |






