SKS Mudguard Velo 55 Cross Front and
349,00 kr
Out of stock
Description
City/Trekking
Additional information
| Weight | 416 kg |
|---|---|
| Package | '1/10 |
| Width | 55 mm |
| Lenght | 680 mm/ 870 mm |
| Color | Black |
| Mounting | Bolt and bracket mount |
| Material | Plastic |
| Brand | SKS |








