SKS Mudguard Velo 55 Kids Front and
209,00 kr
Out of stock
Description
Kids
Additional information
| Weight | 322 kg |
|---|---|
| Package | '1/10 |
| Lenght | 525 mm/ 650 mm |
| Width | 55 mm |
| Color | Black |
| Mounting | Bolt and bracket mount |
| Material | Plastic |
| Brand | SKS |






