SCHWALBE Marathon Almotion Folding tire
749,00 kr
Out of stock
Additional information
| Weight | 892 kg |
|---|---|
| Etrto | (55-622) |
| Package | '1/10 |
| Width | 2,15" |
| Diameter | 29" |
| Tpi | 67 TPI |
| Compound | ADDIX |
| Color | Black |
| Bead | Foldable |
| Tread | HS603 |
| Brand | SCHWALBE |
| Protection | V-Guard |









