SCHWALBE AL MIGHTY Folding tire 26″
1499,00 kr
Out of stock
Additional information
| Weight | 2000 kg |
|---|---|
| Etrto | (120-559) |
| Package | '1/6 |
| Diameter | 26" |
| Width | 4,80" |
| Tpi | 67 TPI |
| Compound | ADDIX speedgrip |
| Color | Black |
| Technology | E-Bike rating: E-25 |
| Bead | Foldable |
| Hookless | Hookless Compatible |
| Tread | HS613 |
| Brand | SCHWALBE |
| Sidewall | SnakeSkin |
| Protection | Super Ground |
| Tubeless | Tubeless Easy |








