SCHWALBE G-ONE SPEED PRO Folding tire
909,00 kr
Out of stock
Additional information
| Weight | 490 kg |
|---|---|
| Etrto | (60-622) |
| Package | '1/10 |
| Width | 2,35" |
| Diameter | 29" |
| Tpi | 67 TPI |
| Compound | ADDIX Race |
| Color | Black |
| Technology | Construction: Super Race |
| Hookless | Hookless and Zipp XPLR compatible |
| Tread | HS472 |
| Protection | RaceGuard |
| Brand | SCHWALBE |
| Tubeless | TLR |






