SKS Mudguard Mudrocker Set Front and
959,00 kr
Out of stock
Description
MTB
Additional information
| Weight | 530 kg |
|---|---|
| Package | '1/1 |
| Width | 3" (tyre width) |
| Lenght | 490 mm/ 840 mm |
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Brand | SKS |
| Mounting | Velcro straps |





