Additional information
| Weight | N/A |
|---|---|
| Package | '1/1 |
| Diameter | 31,8 mm |
| Size | 36 cm, 38 cm, 40 cm, 42 cm, 44 cm, 46 cm |
| Bend | 80 mm reach, 125 mm drop |
| Material | Aluminium 6061 |
| Color | Blast black |
| Graphics | Laser etched logo |
| Brand | ZIPP |
Related products
-
- Cockpit, Handlebar Tape, PARTS
ZIPP Service Course
- 319,00 kr – 739,00 krPrice range: 319,00 kr through 739,00 kr
- Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
-
- PARTS, Wheel, Wheels
ZIPP 303 Firecrest
- 15889,00 kr – 18549,00 krPrice range: 15889,00 kr through 18549,00 kr
- Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page






















