ABSOLUTEBLACK Chainring 96 mm
849,00 kr
1 in stock
Additional information
| Weight | 66 kg |
|---|---|
| Package | '1/1 |
| Speed | 10/11/12 speed |
| Teeth | 30T |
| Bcd | 96 mm |
| Brand | ABSOLUTEBLACK |
| Material | Aluminium 7075 |
| Color | Gold |
| Position | Singlespeed |
849,00 kr
1 in stock
| Weight | 66 kg |
|---|---|
| Package | '1/1 |
| Speed | 10/11/12 speed |
| Teeth | 30T |
| Bcd | 96 mm |
| Brand | ABSOLUTEBLACK |
| Material | Aluminium 7075 |
| Color | Gold |
| Position | Singlespeed |